jazyk / language:   česky  |  english

produkty a služby  |  novinky  |  podpora on-line  |  o nás  |  kontakty  |  partneři  |  info na vyžádání  |  ... a něco navíc  |  
produkty a služby

GibbsCAM

CAD/CAM skutečně pro obráběče
GibbsCAM software je všude tam, kde CNC obrábění dává smysl

 

 

GibbsCAM je CAD/CAM software pro přípravu NC programů pro CNC obráběcí stroje, snadno použitelný pomocník, který umožňuje plynulou integraci s jakýmkoliv CAD systémem.
Rozhraní, které je zaměřené na obráběče, v kterém se lze snadno orientovat, znamená maximální produktivitu při přípravě NC programů.
NC programátor, obráběč nebo výrobní technik - všichni uživatelé naleznou známou terminologii, ikony dávají smysl a procesy jsou logické.
S GibbsCAMem je příprava NC programů flexibilní, rychlá a spolehlivá.


GibbsCAM v České republice našel uplatnění u CNC obráběčů, kteří mají pozitivní přístup k řemeslu, tedy vědí, co to je obrábění a především vědí, že není možné se spoléhat na automatické programování na jedno kliknutí. GibbsCAM je využíván v malých, středních i velkých firmách, od Aše po Ostravu. Nachází uplatnění ve firmách, kde nehledají úžasné barevné software, světové značky, nebo řešení "CAMe, dělej za mě!", ale u CNC obráběčů, kteří hledají řešení, tedy intuitivní výkonný CAM, nezávislý na CADu. CAM s možnostmi, kdy si NC programátor může zvolit a ovlivnit dráhy nástrojů tak, jak si myslí, že je to správně, ve firmách využívajících standardní HW, ale především ve firmách vyžadujících dobrou podporu na telefonu a personifikované postprocesory vycházející z představ NC programátora. 

JE VŠUDE TAM, KDE CNC OBRÁBĚNÍ DÁVÁ SMYSL
GibbsCAM je především řešení pro přípravu NC programů pro CNC obráběcí stroje, tedy frézovací stroje a soustružnické stroje, pro soustružnicko-frézovací stroje s osou C i Y s jedním vřetenem, podporou koníka, podavačem tyčí, ale i dvou i vícekanálové obráběcí stroje, s dvěma vřeteny, stroje s osou B i pro dlouhotočné CNC automaty. Lze s ním připravovat NC programy pro frézování na polohovacích otočných stolech s podporou více nulových bodů, čtyř- až pětiosé indexované obrábění, pětiosé plynulé obrábění i NC programy pro WireEDM drátové řezačky. 

CAM PRO CAD
GibbsCAM obsahuje i technologický CAD pro bezproblémovou práci přímo z papírových výkresů. Samozřejmostí je načítání elektronických DXF a DWG výkresů, ale i import CAD modelů, jejich potřebná úprava (zalepení otvorů, definice polotovaru a upínek atd.) a následné obrábění soustružnickými a frézovacími (2,5D; 3D; Volumill; 5os plynule) strategiemi. 

ŘEŠENÍ STÁLE JEŠTĚ S LIDSKOU TVÁŘÍ
Věřte jiným, kteří už GibbsCAM používají, anebo si ho sami prověřte - stačí si napsat o licenci GibbsCAMu a k žádosti připojit seznam vašich CNC obráběcích strojů s přesným označením jejich řídicích systémů. Nasledně se domluvíme na základním zaškolení a společném obrábění u vás. 

NIKDY NEBUDETE SAMI
Po dvoudenním zaškolení dokáže NC programátor generovat a seřizovat první NC programy na míru upraveným postprocesorem. K dispozici je knihovna technologických procesů, podpora tvarových nástrojů, podpora soustružnických cyklů, editor NC programů, seřizovací listy a vždy přítel na telefonu.

Podrobný popis jednotlivých modulů, odpovědi na otázky typu „Proč zvolit GibbsCAM?“ a další informace a novinky najdete na domovských stránkách www.gibbscam.com.  


Pakliže hledáte CAM software pro vaše CNC obrábění,
nehledejte software, ale hledejte partnera, který vám nejen prodá krabici s instalací na DVD, ale bude vás provádět i při začátcích vaší výroby.

Budeme-li to my, budeme se snažit.

více info na vyžádání

 

  


referenční zakázky »
GibbsCAM, postřehy, tipy a triky »

archiv občasníku pro uživatele technologického CAD/CAM softwaru GibbsCAM

proč volit zrovna GibbsCAM? »

Sháníte výkonný systém, který by vám usnadnil přípravu výroby na CNC strojích, ale nemáte čas absolvovat dlouhá a náročná školení ....

proč uvažovat o nákupu CAM software »

Jedním z hlavních důvodů pro nákup nového CAM software je skutečnost, že je třeba zvládnout přípravu NC programů efektivněji než v současnosti ...

jak se stát spokojeným uživatelem? »

Na co si dát pozor, abych mohl být spokojeným uživatelem CAM systému ...

vybrali jsme dobré technologické CAD/CAM řešení? »

Tento článek si klade za cíl ozřejmit rozdíly mezi CAM řešeními, rozdíly mezi produkčními CAMy a úzce specializovanými CAMy.

proč ne dílenské programování? »

„Dílenské programování“ a „na co si dát pozor?“ při výběru technologického CAD/CAM software ...

kdy investovat do CAM systému? »

Všichni víme, že jediný způsob, jak si stroj i obsluha mohou na sebe vydělat, je maximální vytíženost stroje. Možná že právě váš současný způsob přípravy výroby pro NC obráběcí stroje nedokáže tuto základní podmínku splnit ...

obrábění na MTM centrech »

Souběžné obrábění, kdy je materiál bez ruční manipulace předáván v rámci jediného obráběcího centra z jednoho vřetena na druhé, je v současnosti nejrychleji rostoucí a také nejvíce žádaný segment trhu CNC obráběcích strojů ...

CAM pro produktivní CNC stroje? »

Otázky spojené s výběrem správného CAM systému pro vaši výrobu tak, abyste byli schopni plně využít vaši investici do stroje a výkonného nářadí ...

CAM pro starší obráběcí stroje? »

Proč pořizovat CAM software pro starší obráběcí stroje? ...

GibbsCAM manuály »

pro registrované:
sekce Downloads, GibbsCAM - technická dokumentace pro technologické software GibbsCAM
sekce GibbsCAM pro registrované - instalace, video kurzy

GibbsCAM makra »
video »
produkty našich zákazníků pro produkční CNC obrábění »

produkty našich zákazníků pro CNC provozy

soutěže »
podrubriky produkty a služby:
produkty a služby  |  novinky  |  podpora on-line  |  o nás  |  kontakty  |  partneři  |  info na vyžádání  |  ... a něco navíc  |  

sitemap
www.technology-support.cz