jazyk / language:   česky  |  english

produkty a služby  |  novinky  |  podpora on-line  |  o nás  |  kontakty  |  partneři  |  info na vyžádání  |  ... a něco navíc  |  

o nás

technology-support s.r.o., trvalá podpora vašich provozů

Společnost technology-support s.r.o. působí na českém a slovenském trhu především v oblasti služeb a CAD/CAM dodávek pro uživatele, výrobce a prodejce CNC obráběcích strojů od roku 2003. Během této doby firma získala řadu stálých a spokojených zákazníků. Věříme, že za úspěchem firmy stojí mimo jiné snaha nebýt pouze jednorázovým dodavatelem určité technologie, ale být především partnerem, nabízet řešení problémů, s nimiž se uživatelé při své práci setkávají.
Vlajkovou lodí společnosti technology-support je CAD/CAM řešení GibbsCAM pro produkční obrábění. Se softwarem GibbsCAM je příprava NC programů flexibilní, rychlá a spolehlivá. Součástí našeho portfolia je dále i vysokotlaké a velkoobjemové chlazení a filtrace pro obráběcí stroje ChipBLASTER a také řešení pro zasíťování CNC strojů, správu NC programů a výrobní dokumentace a monitoring výroby a vyhodnocování efektivity CNC strojů CIMCO.
Na jaře 2017 byla otevřena ve firmě technology-support nová divize s názvem proNÁSTROJÁRNY. Sem spadá CAD/CAM pro návrh, konstrukci a výrobu elektrod, forem a lisovacích nástrojů Cimatron, který společnost zastupuje již od roku 2008 a dva nové produkty NCBrain a NCBrain AICAM. Produkty NCBrain pomáhají firmám po celém světě optimalizovat NC kód a optimalizovat práci na CNC obráběcích strojích, což vede ke zvýšení produktivity výroby, tedy zvýšení výrobní kapacity na frézovacích CNC obráběcích strojích – a to tří-, čtyř- i pětiosých. Společnost technology-support zajišťuje dodání, implementaci a technickou podporu všech produktů nabízených v divizi proNÁSTROJÁRNY.
Mezi produkty nacházející se pod hlavičkou firmy technology-support patří od roku 2014 i CAD řešení ZW3D, které lze výstižně charakterizovat jako s podtitulem, „ZW3D je výkonné a cenově zajímavé CAD řešení nejen na převod CAD formátů“.
Vedle „velkých“ řešení najdeme v nabídce technology-support i „menší“ produkty s užším zaměřením, které však ve své oblasti dokážou být velmi účinnými pomocníky. Řeč je o programu editNC, určenému k editaci a verifikaci NC programů, softwaru RopeCAM, pro obrábění závitů, a 1D řezném optimalizátoru.
Společnost technology-support nabízí školení a rekvalifikační kurzy pro obsluhy a programátory CNC obráběcích strojů s řídicími systémy CNC Acramatic 2100, Fanuc, Heidenhain, Mefi, Mitsubishi i Siemens Sinumerik. Dokážeme připravit i školení pro servisní pracovníky a údržby CNC obráběcích strojů a také pro konstruktéry v CAD software pro oblast nástrojáren. Společnost technology-support je akreditována Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy k provádění rekvalifikačních kurzů, které nabízí v rozsahu a osnově získaného certifikátu. Školení a rekvalifikace lze provádět ve školicích prostorách společnosti technology-support nebo ve vhodných prostorách přímo ve výrobník provozech, tedy i přímo na CNC obráběcích strojích.GibbsCAM – CAD/CAM software pro produkční obrábění

GibbsCAM je snadno použitelný pomocník pro přípravu NC programů pro CNC obráběcí stroje. NC programátor, obráběč nebo výrobní technik – všichni uživatelé naleznou známou terminologii, ikony dávají smysl a procesy jsou logické. S GibbsCAM je příprava NC programů flexibilní, rychlá a spolehlivá.

 

  

 

 

 

Cimatron – CAD/CAM řešení pro nástrojárny 

Cimatron nabízí širokou škálu specializovaných nástrojů a aplikací pro konstrukci a obrábění určenou především výrobcům vstřikovacích forem, lisovacích a lisovacích postupových nástrojů. S jeho pomocí je možné dobře a rychle zpracovat i velmi složité projekty od nabídky až po finální dodávku. 

 

 

 

 

 

ChipBLASTER – vysokotlaké a velkoobjemové chlazení a filtrace pro obráběcí stroje

Prodloužení trvanlivosti nástrojů, zvýšení řezné rychlosti, kontrola utváření a odvodu třísek – to je jen několik položek z dlouhého seznamu výhod, které s sebou přináší aplikace jednotek vysokotlakého a velkoobjemového chlazení ChipBLASTER pro obráběcí stroje.
 

 

 

 

 

 

t-cimco – kompletní řešení pro práci s NC programy, od jejich editace přes správu, zálohování, distribuci až po monitoring výroby

Řešení t-cimco spojuje praxí ověřený software CIMCO s dlouholetou zkušeností firmy technology-support v oblasti výroby na CNC obráběcích strojích a díky tomu je každá instalace připravena zákazníkovi na míru.

 

 

 

 

 

t-cad – CAD řešení nejen na převod CAD formátů

ZW3D CAD je výkonné CAD řešení na hybridní bázi – plošný i objemový 3D modelář, který umožňuje navrhovat výrobky pomocí jednoduchých a intuitivních funkcí, poskytuje kvalitní analytické nástroje a řadu datových převodníků. Díky příznivému poměru cena výkon je tento software nejen dostupný, ale i velmi spolehlivý.

 

 

 

 

NCBrain a NCBrain AICAM – optimalizace NC programů při obrábění forem

Řešení NCBrain po nahrání originálního NC kódu a definici výchozího polotovaru a aktualizaci informací o použitých nástrojích a jejich držácích provede simulaci, optimalizaci a vygeneruje optimalizovaný NC kód pro konkrétní CNC frézovací obráběcí stroj. Toto provede především s ohledem na množství odebíraného materiálu v místě řezu a automaticky upraví posuvy nástroje Fxxx, odstraní nadbytečné dráhy nástroje a přidá dráhy nástroje v místech s nekonstantním odebíraným materiálem.

 

Školení a rekvalifikace – to, co umíme my, naučíme i vás! Budete-li chtít.

Samostatnou aktivitou je nabídka školení a rekvalifikačních kurzů pro obsluhy a programátory CNC obráběcích strojů a CAD konstruktéry.

 

 

 

 

 

 

 

Máte-li problémy s programováním na CNC obráběcích strojích či Vás blíže zajímá některý ze zmíněných produktů, obraťte se na naše zaměstnance, kteří jsou Vám k dispozici.  


technology-support s.r.o., NESLIBUJEME A NELŽEME, nejsme nejlepší 


brožura, o nás pro vás »

tiskoviny »

vydané tiskoviny t-support.cz

napsali o našich zákaznících »
novinky pro registrované »

archiv občasníku pro registrované uživatele stránek t-support.cz

prohlášení o ochraně dat »

jak shromažďujeme a používáme data
produkty a služby  |  novinky  |  podpora on-line  |  o nás  |  kontakty  |  partneři  |  info na vyžádání  |  ... a něco navíc  |  

sitemap
www.technology-support.cz