jazyk / language:   česky  |  english

produkty a služby  |  novinky  |  podpora on-line  |  o nás  |  kontakty  |  partneři  |  info na vyžádání  |  ... a něco navíc  |  

o nás

technology-support s.r.o., trvalá podpora vašich provozů

Společnost technology-support s.r.o. působí na českém a slovenském trhu především v oblasti služeb a CAD/CAM dodávek pro uživatele, výrobce a prodejce CNC obráběcích strojů od roku 2003. Během této doby firma získala řadu stálých a spokojených zákazníků. Věříme, že za úspěchem firmy stojí mimo jiné snaha nebýt pouze jednorázovým dodavatelem určité technologie, ale být především partnerem, nabízet řešení problémů, s nimiž se uživatelé při své práci setkávají.
Vlajkovou lodí společnosti technology-support je CAD/CAM řešení GibbsCAM pro produkční obrábění. Se softwarem GibbsCAM je příprava NC programů flexibilní, rychlá a spolehlivá. Součástí našeho portfolia je dále i vysokotlaké a velkoobjemové chlazení a filtrace pro obráběcí stroje amerického výrobce ChipBLASTER.
Od 1. 1. 2019 je ChipBLASTER novým členem skupiny švýcarské společnosti LNS, významného výrobce příslušenství pro obráběcí stroje, se současnou nabídkou podavačů tyčí, dopravníků třísek, odsávání a filtrace vzduchu a také systémů vodního hospodářství. Všechny tyto produkty na českém a slovenském trhu zastupuje společnost technology-support s.r.o. Naše společnost nabízí také řešení pro zasíťování CNC strojů, správu NC programů a výrobní dokumentace a monitoring výroby a vyhodnocování efektivity CNC strojů CIMCO.
Na jaře 2017 byla otevřena ve firmě technology-support nová divize s názvem proNÁSTROJÁRNY. Sem spadá CAD/CAM pro návrh, konstrukci a výrobu elektrod, forem a lisovacích nástrojů Cimatron, který společnost zastupuje již od roku 2008 a dva nové produkty NCBrain a NCBrain AICAM. Produkty NCBrain pomáhají firmám po celém světě optimalizovat NC kód a optimalizovat práci na CNC obráběcích strojích, což vede ke zvýšení produktivity výroby, tedy zvýšení výrobní kapacity na frézovacích CNC obráběcích strojích – a to tří-, čtyř- i pětiosých. Společnost technology-support zajišťuje dodání, implementaci a technickou podporu všech produktů nabízených v divizi proNÁSTROJÁRNY.
Mezi produkty nacházející se pod hlavičkou firmy technology-support patří od roku 2014 i CAD řešení ZW3D, které lze výstižně charakterizovat jako s podtitulem, „ZW3D je výkonné a cenově zajímavé CAD řešení nejen na převod CAD formátů“.
Vedle „velkých“ řešení najdeme v nabídce technology-support i „menší“ produkty s užším zaměřením, které však ve své oblasti dokážou být velmi účinnými pomocníky. Řeč je o programu editNC, určenému k editaci a verifikaci NC programů, softwaru RopeCAM, pro obrábění závitů, a 1D řezném optimalizátoru.
Společnost technology-support nabízí školení a rekvalifikační kurzy pro obsluhy a programátory CNC obráběcích strojů s řídicími systémy CNC Acramatic 2100, Fanuc, Heidenhain, Mefi, Mitsubishi i Siemens Sinumerik. Dokážeme připravit i školení pro servisní pracovníky a údržby CNC obráběcích strojů a také pro konstruktéry v CAD software pro oblast nástrojáren. Společnost technology-support je akreditována Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy k provádění rekvalifikačních kurzů, které nabízí v rozsahu a osnově získaného certifikátu. Školení a rekvalifikace lze provádět ve školicích prostorách společnosti technology-support nebo ve vhodných prostorách přímo ve výrobník provozech, tedy i přímo na CNC obráběcích strojích.GibbsCAM – CAD/CAM software pro produkční obrábění

GibbsCAM je snadno použitelný pomocník pro přípravu NC programů pro CNC obráběcí stroje. NC programátor, obráběč nebo výrobní technik – všichni uživatelé naleznou známou terminologii, ikony dávají smysl a procesy jsou logické. S GibbsCAM je příprava NC programů flexibilní, rychlá a spolehlivá.

 

  

 

 

 

Cimatron – CAD/CAM řešení pro nástrojárny 

Cimatron nabízí širokou škálu specializovaných nástrojů a aplikací pro konstrukci a obrábění určenou především výrobcům vstřikovacích forem, lisovacích a lisovacích postupových nástrojů. S jeho pomocí je možné dobře a rychle zpracovat i velmi složité projekty od nabídky až po finální dodávku. 

 

 

 

 

 

ChipBLASTER – vysokotlaké a velkoobjemové chlazení a filtrace pro obráběcí stroje

Prodloužení trvanlivosti nástrojů, zvýšení řezné rychlosti, kontrola utváření a odvodu třísek – to je jen několik položek z dlouhého seznamu výhod, které s sebou přináší aplikace jednotek vysokotlakého a velkoobjemového chlazení ChipBLASTER pro obráběcí stroje.
 

 

 

 

 

 

t-cimco – kompletní řešení pro zasíťování CNC strojů (DNC sítě), pro správu NC programů (včetně editace a simulace drah) a řešení pro správu výrobní dokumentace a pro monitoring výroby a vyhodnocování efektivity CNC strojů

Řešení t-cimco spojuje praxí ověřený software CIMCO s dlouholetou zkušeností firmy technology-support v oblasti výroby na CNC obráběcích strojích a díky tomu je každá instalace připravena zákazníkovi na míru.

 

 

 

  

t-cad – CAD řešení nejen na převod CAD formátů

ZW3D CAD je výkonné CAD řešení na hybridní bázi – plošný i objemový 3D modelář, který umožňuje navrhovat výrobky pomocí jednoduchých a intuitivních funkcí, poskytuje kvalitní analytické nástroje a řadu datových převodníků. Díky příznivému poměru cena výkon je tento software nejen dostupný, ale i velmi spolehlivý.

 

 

 

  


LNS – podavače tyčí, dopravníky třísek, odsávání a filtrace vzduchu, vysokotlaké chlazení

Švýcarská společnost LNS, významný výrobce příslušenství pro obráběcí stroje, oznámila, že se členem skupiny LNS stává ChipBLASTER – americký výrobce vysokotlakého a velkoobjemového chlazení. Současná nabídka podavačů tyčí, dopravníky třísek, odsávání a filtrace vzduchu a také systémy vodního hospodářství firmy LNS bude ideálně doplněna o produkty od americké jedničky ve vývoji a výrobě systému pro vysokotlaké chlazení a filtraci kapalin.
Od 1. 1. 2019 zastupuje všechny produkty firmy LNS EUROPE na českém a slovenském trhu společnost technology-support s.r.o.

 

 

 

Školení a rekvalifikace – to, co umíme my, naučíme i vás! Budete-li chtít.

Samostatnou aktivitou je nabídka školení a rekvalifikačních kurzů pro obsluhy a programátory CNC obráběcích strojů a CAD konstruktéry.

 

 

 

 

 

 

 

Máte-li problémy s programováním na CNC obráběcích strojích či Vás blíže zajímá některý ze zmíněných produktů, obraťte se na naše zaměstnance, kteří jsou Vám k dispozici.  


technology-support s.r.o., NESLIBUJEME A NELŽEME, nejsme nejlepší 


brožura, o nás pro vás »

tiskoviny »

vydané tiskoviny t-support.cz

napsali o našich zákaznících »
novinky pro registrované »

archiv občasníku pro registrované uživatele stránek t-support.cz

obecné nařízení o ochraně osobních údajů a cookies »

jak shromažďujeme a používáme data
produkty a služby  |  novinky  |  podpora on-line  |  o nás  |  kontakty  |  partneři  |  info na vyžádání  |  ... a něco navíc  |  

sitemap
www.technology-support.cz