jazyk / language:   česky  |  english

produkty a služby  |  novinky  |  podpora on-line  |  o nás  |  kontakty  |  partneři  |  info na vyžádání  |  ... a něco navíc  |

volné pracovní pozice 2014

aplikační technik DNC/CAM a vývojář pro tvorbu postprocesorů

Hledáme vhodnou kandidátku/kandidáta na pozice:

1. aplikační technik pro DNC, MDC

Pracovní náplň:
• technická podpora stávajících uživatelů software CIMCO
• instalace software CIMCO (DNC, MDC)
• úprava šablon výstupů software CIMCO
• nastavení rozhraní pro přenos dat na CNC strojích

Očekáváme:
• středoškolské vzdělání
• administrátorská znalost počítačových sítí
• administrátorská znalost OS Windows
• pokročilá znalost EXCEL
• ochota vzdělávat se a rozvíjet své schopnosti a znalosti
• časová flexibilita
• řidičské oprávnění skupiny B
• výhodou znalost práce s CIMCO software
• výhodou znalost řídicích systémů CNC strojů
• výhodou znalost anglického jazyka
• nástup dohodou

Nabízíme:
• mzdové ohodnocení odpovídající vynaloženému výkonu
• tým lidsky kvalitních a výkonných kolegů
• systém školení realizovaný externí firmou a vlastními zdroji
• potřebné zázemí a klid na práci
• a v neposlední řadě prostor pro realizaci
• možnost spolupráce na plný či částečný úvazek

Místo výkonu práce:
• kancelář Praha 6, Petřiny/kancelář Brno, Pekařská - služební cesty

2. CAM vývojář pro tvorbu postprocesorů a pro tvorbu CAM modulů

• tvorba postprocesorů pro technologické CAD/CAM software GibbsCAM
  a/nebo tvorba postprocesorů pro CAD/CAM software CimatronE
• implementace postprocesorů u zákazníka
• vývoj CAM modulů

Očekáváme:
• znalost anglického jazyka
• výhodou zkušenosti s GibbsCAM nebo CimatronE
• výhodou znalost jazyka C++

Nabízíme:
• flexibilní pracovní dobu
• kompletní zaškolení do dané problematiky tvorby postprocesorů
• práci pro region ČR a SK nebo spolupráci při tvorbě postprocesorů v mezinárodním týmu

• kancelář Praha 6, Petřiny / kancelář Brno, Pekařská / práce z home office

Pokud Vás nabízená práce pro společnost technology-support s.r.o. zaujala,
zašlete Váš profesní životopis na emailovou adresu vstanek@t-support.cz.

Poskytnutím svých osobních údajů v profesním životopise dáváte společnosti technology-support s.r.o. souhlas, aby je v souladu se zákonem 101/2000 Sb zpracovávala v rozsahu potřebném pro účely výběrového řízení. Udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat e-mailem nebo dopisem zaslaným na adresu společnosti.

Jsme firma na českém a slovenském trhu působící od roku 2003. Našim zákazníkům nabízíme, dodáváme a implementujeme CAD a CAD/CAM technologie, realizujeme školení a rekvalifikační kurzy pro obsluhy a programátory CNC obráběcích strojů, realizujeme zasíťování CNC strojů a sledování výroby a zabýváme se teorií i praxí v oblasti vysokotlakého a velkoobjemového chlazení při třískovém obrábění.

Našimi koncovými zákazníky jsou firmy využívající CNC obráběcí stroje a našimi partnery výrobci a prodejci těchto CNC obráběcích strojů. Mezi klíčové zákazníky patří i nástrojárny, kde je hlavní důraz kladen na komplexní řešení návrhu, konstrukce i výroby lisovacích a tvářecích nástrojů. Spolupracujeme a zastupujeme na trzích Česka a okolních států (SK, HU, RO, BG, SL, HR ...) firmy z USA, Izraele, Dánska a minoritně i dalších zemí.
Naším krédem je: Neslibujeme a nelžeme, nejsme nejlepší! Ale učíme se od mistrů!

datum zveřejnění: 13. 5. 2014

info na vyžádání

sitemap
www.technology-support.cz