jazyk / language:   česky  |  english

produkty a služby  |  novinky  |  podpora on-line  |  o nás  |  kontakty  |  partneři  |  info na vyžádání  |  ... a něco navíc  |  

GibbsCAM certifikován pro Solid Edge v16

S platností od 10. ledna byl software GibbsCAM zařazen mezi „vybrané certifikované programy“ pro software Solid Edge v16

V oznámení je dále popsána pokračující spolupráce firem Gibbs and Associates a UGS na poskytování špičkových CAD/CAM řešení.

Gibbs and Associates, vývojářský tým technologického software GibbsCAM® určeného pro přípravu NC programů pro CNC obráběcí stroje, reprezentovaný pro Českou republiku a Slovensko firmou technology-support, oznámil, že s platností od desátého ledna byl software GibbsCAM zařazen mezi „vybrané certifikované programy“ pro software Solid Edge®. Proces certifikace, jež je součástí partnerského programu softwaru Solid Edge verze 16, vyžadoval splnění náročných testů. Tyto testy přísně hodnotily výměnu dat mezi Solid Edge a GibbsCAM pro zajištění pokračující spolupráce na vysoké úrovni.

„Jsme potěšeni, že můžeme udělit označení „vybraný certifikovaný produkt“ softwaru GibbsCAM, čímž potvrzujeme nejvyšší úroveň spolupráce se softwarem Solid Edge“, říká Mark Davies, manager partnerského programu Solid Edge. „Toto propojení programů umožňuje našim zákazníkům maximalizovat produktivitu v celém procesu od technického návrhu po výrobu. Spojení Solid Edge/GibbsCAM poskytuje zákazníkům výkonné CAD/CAM řešení“. 

Uživatelé softwaru GibbsCAM můžou načítat soubory přímo ze Solid Edge nebo je přenést do prostředí GibbsCAM pomocí přídavného programu pro přenos modelů mezi Solid Edge a GibbsCAM. Tento program je součástí každé verze softwaru GibbsCAM a lze ho také stáhnou v sekci online podpora na www.GibbsCAM.com.

„Díky tomu, že jsme pracovali přímo se Solid Edge, se nám podařilo vyvinout vysoký stupeň spolupráce mezi našimi produkty“, říká Bill Gibbs, zakladatel a president společnosti Gibbs and Associates. „Výsledkem je výkonná kombinace Solid/GibbsCAM, která zákazníkům poskytuje neuvěřitelnou hodnotu a výkon. Díky tomu mohou maximalizovat produktivitu a efektivitu“. Plné propojení mezi geometrií, technologií výroby a dráhy nástroje ze Solid Edge umožňuje softwaru GibbsCAM zachytit změny na modelu a aktualizovat příslušné procesy výroby. Změny nástrojů a rychlostí posuvu mohou být také kdykoliv snadno přizpůsobeny.

Jelikož software GibbsCAM i Solid Edge jsou založeny na jádru Parasolid modeling, je odstraněna nutnost překládání dat a navíc oba systémy ohodnotí model naprosto stejným způsobem, což zabrání nesrovnalostem v geometrii. To zajistí, že díl bude obroben přesně tak, jak byl navržen při nejvyšším stupni přesnosti.

O Solid Edge
Solid Edge (www.solidedge.com) od společnosti UGS je výkonný 3D CAD software, který výrobcům umožňuje intuitivně konstruovat modely a tím získat výhodu nižších nákladů oproti konkurenci při rostoucích výnosech. Výjimečná intuitivní technologie Solid Edge zakotvuje schopnosti správy konstrukce přímo do CAD software. Intuitivnost, kvalitní modelování těles a konstrukční postupy, značně zjednodušují konstrukci stále náročnějších výrobků, jež jsou potřeba pro měnící se potřeby trhu. Rozrůstající se komunita uživatelů Solid Edge se skládá z konstruktérů v tisících společnostech po celém světě včetně firem jako jsou Alcoa, NEC Engineering a Volvo. Program Solid Edge Voyager obsahuje 200 integrovaných softwarových aplikací a hardwarových řešení.


O Gibbs and Associates a o GibbsCAMu
V roce 2004 oslavila společnost Gibbs and Associates dvacáté výročí založení firmy. Během těchto let poskytovala špičkové technologie, které jsou silné a produktivní při zachování snadnosti ovládání. Během těchto let poskytoval špičkové technologie, které jsou silné a produktivní při zachování snadnosti ovládání. GibbsCAM je stále považován za špičku ve snadnosti ovládání v oboru CAM technologií, při zachování silné a produktivní funkčnosti CAM. Základní filosofie firmy je charakterizována heslem Značně jednoduchý, přirozeně výkonný. Gibbs se snaží maximálně využít programátora NC, obráběče a vedoucího výroby, ne je eliminovat. Cílem GibbsCAMu je představit výrobním firmám nové technologie a nové způsoby práce, které zjednoduší obrábění a jejich provozy budou produktivnější. Pro dosažení tohoto cíle vytváří GibbsCAM nástroje, které jsou intuitivní, graficky interaktivní, velmi přehledné a proto je radost s nimi pracovat. Gibbs poskytuje komplexní řešení se servisem a podporou, kterou zákazník potřebuje.
Současná řada produktů GibbsCAM podporuje 2 až 5-osé frézování, soustružení, soustružnicko/frézovací funkce, multifunkční obráběcí centra a EDM-řezání drátem. GibbsCAM též umožňuje konstruování pro vlastní výrobu, což zahrnuje vytváření jednoduchým modelů a na nich založené 2-, 2.5- a 3-osé obrábění tvarů součástí. Možnosti vzájemné výměny dat zpřístupňují GibbsCAMu rozsáhlou oblast všech standardních formátů CAD dat.


datum zveřejnění: 5. 4. 2005

info na vyžádáníprodukty a služby  |  novinky  |  podpora on-line  |  o nás  |  kontakty  |  partneři  |  info na vyžádání  |  ... a něco navíc  |  

sitemap
www.technology-support.cz