jazyk / language:   česky  |  english

produkty a služby  |  novinky  |  podpora on-line  |  o nás  |  kontakty  |  partneři  |  info na vyžádání  |  ... a něco navíc  |  

Gibbs and Associates slaví 25 let

děkujeme zákazníkům, zaměstnancům a partnerům za toto významné výročí

Gibbs and Associates, součást společnosti Cimatron a tvůrce software GibbsCAM® pro programování CNC obráběcích strojů, slaví 25 let úspěchů. Se vstupem do 26. roku společnost pokračuje ve vylepšování a vývoji špičkového software GibbsCAM pro podporu nejnovějších obráběcích strojů, a to od nejjednodušších po ty nejkomplexnější. GibbsCAM obsahující integrované moduly pro jednotlivé typy obrábění zůstává jedním z nejsnadněji naučitelných a použitelných programovacích CAM systémů a přitom si uchovává možnost generovat a ověřovat dráhu nástroje pro čím dál složitější součásti. 

V lednu 2008 se Gibbs and Associates sloučil s Cimatron Ltd., předním dodavatelem CAD/CAM řešení pro výrobu nástrojů, forem a lisovacích nástrojů, a stal se nezávisle fungující pobočkou Cimatron Group. Sloučení nabízí zákazníkům mnohem širší škálu ve své kategorii špičkových CAD/CAM aplikací a současné postavení společnosti umožňuje celosvětově lepší přístup a podporu zákazníků ve výrobě.

“Značně jednoduchý, Přirozeně výkonný” byla hlavní filozofie vývoje společnosti Gibbs a přístup k programování CNC založený na obráběcích procesech dal GibbsCAMu reputaci “vyvinuto obraběči pro obraběče”. Výsledná šíře možností a snadno použitelné rozhraní software stále přispívá k získávání zákazníků společnosti.
Od roku 1984 bylo cílem Gibbs and Associates poskytnout zákazníkům nejefektivnější dostupný CAM systém. Ve své historii GibbsCAM předvedl své vůdčí postavení na poli CAM software na platformě PC.

“Za náš dlouhodobý úspěch vděčíme našim zákazníkům, zaměstnancům, prodejcům GibbsCAM a ostatním partnerům,” řekl Bill Gibbs, prezident a zakladatel. “Bez nich bychom neslavili toto výročí. Děkujeme našim zákazníkům a partnerům za trvalou podporu. Naším závazkem je udržovat GibbsCAM tak výkonným, efektivním a snadno použitelným, jak bude možné s neustálým úsilím držet krok s vývojem CAD a možnostmi obráběcích strojů.”

Aby si společnost Gibbs and Associates ve své 25-leté historii udržela své vedoucí postavení v podpoře zákazníků, navázala a udržovala pevné partnerské vztahy s předními světovými vývojáři CAD, výrobci řídicích systémů a obráběcích strojů. Výsledkem spolupráce s těmito partnery je schopnost GibbsCAMu přímo importovat modely součástí a sestav ze široké řady CAD formátů a podporovat stroje integrovaným ověřováním dráhy nástroje, simulací obráběcích strojů a tisíci postprocesory.

Při uvedení MTM strojů je většina společností považovala za nevýznamnou specializaci, ovšem společnost Gibbs and Associates viděla jejich budoucí použití a požadavky zákazníků. Nyní, kdy jsou multifunkční stroje nejrychleji rostoucím sektorem trhu, GibbsCAM MTM je vhodnou volbou a je vybírán pro programování těchto stále komplexnějších strojů.

Při podpoře všech těchto strojů se knihovna postprocesorů společnosti Gibbs rozrostla na více jak 10 000 položek, včetně více než 550 postprocesorů vyvinutých pro dlouhotočné a “standardní” multifunkční obráběcí stroje. S neustálým vývojem technologií obráběcích strojů pokračuje společnost ve vývoji produktů a v úzké spolupráci s výrobci je cílem zajistit podporu nejnovějších funkcí soustružnických, frézovacích a multifunkčních center s více osami a usnadnit a urychlit jejich programování a učinit ho co nejefektivnějším. 


O Gibbs and Associates
Více než 25 let je společnost Gibbs and Associates přední společností poskytující špičkovou CAD/CAM technologii při zachování charakteristiky snadného použití a produktivity. “Značně jednoduchý, Přirozeně výkonný” je hlavní filozofie společnosti Gibbs. Gibbs věří v podporu NC programátora, obraběče a výrobního inženýra, ne jejich eliminaci. Cílem společnosti Gibbs je poskytnout výrobcům nové technologie a nové způsoby práce, které jim obrábění usnadní a jejich podnikání učiní ziskovějším. Aby bylo tohoto cíle dosaženo, vytváří společnost Gibbs nástroje, které jsou přirozeně intuitivní, graficky interaktivní, velmi přehledné, asociativní a je prostě radost je používat. Společnost Gibbs poskytuje maximálně kvalitní řešení se servisem a podporou, kterou úspěšní zákazníci vyžadují.

Stávající produktová řada GibbsCAM podporuje 2 až 5-ti osé frézování, soustružení, frézování/soustružení, multifunkční souběžné obrábění a drátořez EDM. GibbsCAM také obsahuje plně integrované technologické CAD konstrukční funkce, které zahrnují konstrukci 2D, 2.5D a 3D drátěných modelů, ploch a těles. GibbsCAM získal certifikaci “Designed for Windows XP/2000” a “Works with Windows Vista”. Funkce výměny dat GibbsCAMu umožňují načítat nejširší škálu nativních a průmyslových standardních CAD datových formátů. GibbsCAM je certifikován pro Autodesk Inventor jako Certified Application Program, dále je Solid Edge Certified Select Product a také Solidworks Certified CAM Product. GibbsCAM je nabízen nebo doporučován řadou předních světových výrobců řídicích systémů, jako je GE Fanuc, Infimatic, Siemens, Doosan Infracore, Haas, Index, MAG Fadal, Mazak Mitsubishi, Mori Seiki a Tornos. Společnosti Gibbs and Associates distribuuje své produkty po celém světe prostřednictvím sítě mezinárodních prodejců.

V lednu 2008 se Gibbs and Associates spojila se společností Cimatron Ltd. a nyní funguje jako samostatná pobočka. Více informací o Gibbs and Associates a jejích CAM řešení získáte na čísle 1-800-654-9399 nebo nás navštivte na internetu na www.GibbsCAM.com .

O společnosti Cimatron
S více než 25-letou zkušeností a více než 40 000 instalacemi po celém světe je Cimatron předním poskytovatelem integrovaného CAD/CAM řešení pro výrobce forem a lisovacích a postupových nástrojů a také výrobcem speciálních aplikací. Cimatron se zavazuje poskytovat přehledná, cenově výhodná řešení, která zefektivňují výrobní cykly, umožňují spolupráci mezi externími dodavateli a výrazně zkracují dodací lhůty produktů.

Produktová řada Cimatron zahrnuje značky CimatronE a GibbsCAM s řešeními pro konstrukci forem, lisovacích a postupových nástrojů, elektrod, 2.5 až 5-ti osé frézování, drátořez EDM, soustružení, frézování-soustružení, rotační frézování, multifunkční obrábění a obrábění na polohovacích otočných stolech. Pobočky Cimatronu a rozsáhlá distribuční síť podporuje zákazníky v automobilovém, leteckém a medicínském průmyslu a také v průmyslu spotřebních plastů, elektroniky a ostatních odvětvích ve více než 40 zemích po celém světě.

Cimatron je společnost veřejně obchodovatelná na burze NASDAQ pod symbolem CIMT. Více informací najdete na internetových stránkách společnosti na www.cimatron.com.

datum zveřejnění: 1. 5. 2009

info na vyžádáníprodukty a služby  |  novinky  |  podpora on-line  |  o nás  |  kontakty  |  partneři  |  info na vyžádání  |  ... a něco navíc  |  

sitemap
www.technology-support.cz