oplatková soutěž 2011

slevový server pro strojaře proCNC.czPraha - 19.12.2011 – Slevový server pro strojaře proCNC.cz ukončil VELKOU OPLATKOVOU SOUTĚŽ o řadu cen, tou hlavní cenou byl notebook TOSHIBA Satellite 17“. Soutěž byla spolupořádána se společností Profika s.r.o. a startovala na MSV Brno 2011. Výsledky soutěže a ceny je možné shlédnout na www.proCNC.cz. Každý jednotlivý výherce se musí po přečtení výherní listiny o svou cenu přihlásit do 31.1.2012 na e-mailové adrese proCNC@proCNC.cz. Po tomto termínu budou nepřihlášené ceny věnovány podle povahy ceny na dobročinné účely, nebo použity jako další ceny do následujících soutěží. Vítězům srdečně blahopřejeme a všem ostatním děkujeme za účast. Věříme, že všem oplatky zachutnaly a že nám i nadále zachováte svoji přízeň.

Slevový server pro strojaře proCNC.cz vychází z osvědčených principů slevových serverů a umožňuje výhodně (hromadně) nakupovat zákazníkům i v oboru technologie obrábění na CNC obráběcích strojích (příprava obrábění, zvýšení kvality a produktivity ve výrobě). Od standardních zážitkových slevových serverů se liší v nabídce konkrétního zboží ze tří skupin: Hardware proCNC, Software proCNC a Služby proCNC (obráběcí nástroje, držáky, přípravky, editační, DNC, MDC, PLM, CAD a CAM software, školení, rekvalifikační kurzy, diagnostiku, údržbu, servis CNC strojů a další).
Tento server je zajímavý i pro obchodní společnosti působící v tomto oboru k moderní a především cílené propagaci produktů s garantovanou návratností vynaložených prostředků do reklamy. 

datum zveřejnění: 9. 1. 2012

info na vyžádání
verze pro tisk